top of page

סרטוני הדרכה

אחיזות לתינוקות במים

אנו שמחים לשתף אתכם בסרטון מידע של מספר אחיזות לתינוקות במים. הרבה פעמים אנו מוצאים את עצמינו מחזיקים את התינוקות במים , או בתוך מצוף מבלי לעשות איתם תרגולים במים, מתוך ידיעה שהם קטנים או מתוך שמירה וחשש מכניסת המים לפה. זו הזדמנות נהדרת לעבוד איתם גם בים גם בבריכה , לחזק אותם לפתח אותם. תרגלו איתם,
תהנו , אתם בידיים טובות
מים בששון
לעוד מידע כנסו לאתר שלנו http://waterinjoyswim.com/

תרגילים לאימון בים

קבלו כמה טיפים לתרגול וכושר בים הפתוח
תבניות הליכה שעוזרות לשיפור סיבולת לב ריאה, מחזקות שרירים ומגדילות ומשפרות טווחי תנועה.
אתם בידיים טובות

שליטה בנשימה בחתירה

הוצאת בועות ושליטה בנשימה בשחיית חתירה , מהווה קושי עבור מרבית המתלמדים. תרגול נכון ברצף נכון עם הרבה סבלנות , בסוף יכול להוביל להצלחה , כחלק מתהליך לימוד שחיית החתירה.
אתם בידיים טובות
מים בששון

Tabata - אימון לשריפת קלוריות 9 דקות

9 דקות אימון יומי
שרפת קלוריות מקסימלית במינימום זמן
הצלחה היא החלטה
סרטון ראשון מתוך סידרה

קורונה - איך לחסן את הגוף

התראות משרד הבריאות הינן חשובות ומצילות חיים. להימנע מלהדביק אוכלוסייה עם מערכת חיסונית חלשה. יחד עם זאת יש לא מעט פעולות שניתן לעשות גם בגופינו, על מנת לחזק את מערכת החיסון. הצגנו לכם 3 טיפים שאיילת רוטנברג ששון, תזונאית , אירידיולוגית ונטורופטית למעלה מ 30 שנה (המתמחה בחיזוק מערכת החיסון)  נתנה בשיחת טלפון. על מנת להתחזק ולעבור את התקופה בשלום.

טיפ קטן שינוי גדול - סיבוב הגוף

הסוד להצליח בשחייה ולהנות ממנה זה בעיקר בעקבות הטכניקה. כל שחייה היא שונה מהקודמת לה, כי מחשבה מקדמת אותך לעוד יעד . אז קבלו טיפ קטן שיעשה לכם שינוי משמעותי ויחסוך לכם בהרבה אנרגיה

סיבוב הגוף בשחיית חתירה חופשית

תרגול סיבוב הגוף דרך האגן, כתפיים וירכיים. תוך שמירה על מנח הראש חוליות צואריות וגב. עקבו אחר ההוראות בסרטון ותרגלו בעצמכם. לאחר מכן שלבו את זה בשחיית חתירה חופשית שלכם והרגישו כיצד אתם משפרים את הגלישה שלכם בשחייה ומפחיתים מאמץ מגריפת הידיים ובעיטות הרגליים.
כנסו לאתר שלנו : WWW.WATERINJOYSWIM.COM
ועקבו אחר דף הפייסבוק שלנו : https://www.facebook.com/waterinjoy

תרגול שמירת היד לנשימה בזמן חתירה

טיפ חשוב לשחיינים : שמירת היד לנשימה. הרבה שחיינים ממהרים להוריד את היד לחתירה בזמן נשימה, ולא מבינים את החשיבות של איזון הגוף בזמן נשימה. נסו לתרגל ותראו שיפור בשחייה שלכם. אתם בידיים טובות. מים בששון

מנח הגוף בשחיית חתירה

מנח הגוף בשחית חתירה מאוד שחוב לפני המהירות וכוח הגריפה במים. שמירה על יד מובילה, מנח הראש והצוואר ועוד כמה אלמנטים שיגרמו לכם לצוף בהנאה ולשחות ברוגע.
אתם בידיים טובות
מים בששון

אימון Tabata 2

13 דקות של מאמץ מרבי ושרפת קלוריות מקסימלית!
אימון קצר ואינטנסיבי שבו מגיעים למאמץ מרבי ואז הפוגות של מנוחה מוחלטת משפר פלאים את מנגנון שרפת הקלוריות

אימונים בים עם נודל

הכדור הכי טוב להתקפי חרדה ודיכאון , הוא הים. הכנו לכם סרטון עם מגוון תרגילים שתוכלו לעשות כספורט יחידני בים. תהנו בסרטון מתרגלים למטרות : שריפת קלוריות והעלאת דופק, לחיזוק בטן וגב, לחיזוק ידיים וכתפיים ולחיזוק ירכיים וישבן. כל תרגיל גם עוזר לזרימה דמית, גם מחזק שרירים וגם משפר טווחי תנועה, ללא כל פציעות ונזקים. שמרו על עצמכם, בריאים ומאושרים.
תודה ל Madboojah Project - Shlomi Avratz ׁׂׂעל מוסיקת רגע נפלאה וקצבית ותודה לדוגמנית הבית צאלה שוורץ שרבט
אתם בידיים טובות. חג שמח ושבת שלום
(מוזמנים לשתף את הסרטון לכל מי שזה יעזור לו ויעשה ל טוב)

בעיטות חתירה בקצב 2

הרבה שואלים מה זה בעיטות בקצב 2 (2BK) ? למעשה מדובר בבעיטות ב 2 פעימות , כל תנועת יד מלווה בבעיטה עם רגל נגדית. עוזר להנעה בסיבוב הגוף וחוסך הרבה אנרגיה בשחייה למרחק. תרגלו לפי רצף התרגילים בסרטון כי זה דורש הרבה תרגול, קואורדינאציה ובעיקר תפיסה חדשה בראש. אך ברגע שעולים על זה , אתם מרגישים שעליתם על גל!
אתם בידיים טובות
מים בששון
www.waterinjoyswim.com

bottom of page